Unseen64’ten piyasaya çıkamayan oyunlar kitabı!

Unseen64’ü biliyor olmalısınız, kendisini düşünce aşamasında, proje sırasında veya piyasaya çıkma aşamasında sorunlar yaşayarak bizlerle buluşamamış oyunlara adayan site bu kez bir kitap hazırlığında.

Adı ortaya çıkmayan, ancak Unseen64’ün genel çizgisinden çıkmayacağına emin olduğumuz kitabın 10 ay içinde basılması ve öncelikle Unseen64’ün içeriğine gönüllü olarak katkıda bulunan editörlere iletilmesi planlanıyor. Ayrıca Unseen64’ten yapılan açıklamaya göre kitap alışık olduğumuz şekilde henüz konsept aşamasında kalmış, proje aşamasında sorunlar yaşamış, akla gelebilecek her şey başa geldikten sonra iptal edilmiş veya son aşamaya kadar geldikten sonra fişi çekilmiş oyunların bir kataloğu olacak bir nevi, ayrıca bu oyunların geliştiricileri ile yapılacak röportajların da kitabın içeriğinde yer bulması planlanıyor.

Kitabın ilk örneklerinin katkıda bulunan insanlara ulaştırılmasından sonra (ki bu süreçte Unseen64’e iki ay boyunca 25 dolarlık bağış yaparsanız size de hediye edilecek) Amazon üzerinden satışa sunulması planlanıyor.

Ülkemizde yayınlanmasını beklemediğimiz kitabın kaç sayfadan oluşacağı ve tam olarak ne zaman bizlere ulaşacağı net değil, önümüzdeki yıl bu zamanlara yetişmesini bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr