uPlay’in son güncellemesi daha az sinir bozucu hale getirdi.

Birçok insan Ubisoft’un uPlay’inden gerçekten nefret ediyor, oyuncular ve oyunlar arasında gereksiz bir platform oluşturuyor ve gerçekten sinir bozucu, özellikle arada bir de Steam varken. uPlay tarafından aktive edilmiş bir oyunu Steam üzerinden açarsanız otomatik olarak uPlay’i açıp sizin tekrar oyunu seçmenizi ve başlatmanızı istiyor, gerçekten inanılmaz sinir bozucu, hele ki bilgisayarda arkada o kadar fazla çalışan program olunca aaahhhh….

Görünüşe göre Ubisoft bunu farketmiş olsa gerek ki getirdikleri son güncelleme ile uPlay’i daha az kullanışsız hale getirdiler. Artık uPlay tarafından aktive edilmiş bir oyunu Steam üzerinden ve ya kısayoldan çalıştırdığınız zaman uPlay arkada açılırken aynı zamanda oynamak istediğiniz oyunda açılmış olacak ve hiçbir şey farketmeden oyuna dalmış olacağız.

Bunun dışında yükleme ve indirme aşamalarında yükseltmeler yapıldı. Yine de bunların hepsini bir kenara bırakan en büyük güncelleme sanırım artık gerçekten Ubisoft oyunlarını rahatça açabiliyor olmamız. Mükemmel bir güncelleme değil ama yine de bir yerden başlanmalı sonuçta.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr