War Thunder oyuncusunun başarı hikayesi

War Thunder’ın “bedroom coders” içi geliştirdiği atölye ilk meyvelerini veriyor. Revenue Share adı verilen bu sistemde oyuncular içerik oluşturuyor.

Gaijin Entertainment, 27 Haziran 2014’de War Thunder’a 1.59 “Flaming Arrows” güncellemesini getirmişti. Yeni özelliklerin, bölgelerin ve araçların olduğu bu güncelleme şanslı bir oyuncu sayesinde finansal başarı yakaladı. Oyunun en revaçta uçaklarından biri olan He 219, topluluktan Alman Daniil “_Joy_Division_” Zaitsev tarafından tasarlandı. War Thunder oyuncusu Zaitsev, bu işçiliğinden dolayı $5000 kazandı.

Revenue Share ile oyuncular, geliştirici oluyor

Bu aracı ekleme imkanını sunduğu için teşekkür War Thunder’ın Revenue Share sistemine gidiyor. Oyuncular, oyunlarının gelişmesi için bu sistem altında çalışma ve öneriler paylaşıyor, topluluk tarafından beğenilirse çalışma hayata geçiyor ve geliştirici ise ödüllendiriliyor.

Tasarımı yapılan bu He 219 hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr