Warhammer 40K: Deathwatch PC’ye geliyor!

Warhammer ve Warhammer 40K evrenleri bu aralar oldukça hareketli bildiğiniz gibi, Chaos birlikleri almış başını gidiyor, oyunlar da birbiri ardına açıklanıyor.

Temmuz ayında AppStore’a gelen ve pahalı fiyatı dışında da fena yorumlar almayan sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40K: Deathwatch sonunda PC’ye de geliyor. Warhammer 40K: Enhanced Edition adını alan paket ciddi grafik güncellemeleri ile (Ki mobilden port edilen bir oyunda bu “yeterince yakından bakmadığınız sürece” demek oluyor genellikle.” 20 Ekim tarihinde Steam’de satışa çıkacak.

Rodeo Games’ten Ben Murch, Unreal Engine 4 ile yapılan oyunun grafiksel anlamda ciddi bir revizyondan geçtiğini ve klavye-fare ikilisinin mükemmel uyumuna göre düzenlendiğini açıkladı. Tüm görevler ve haritalar da yeniden elden geçirilmiş durumda. Ayrıca PC oyuncuları mobil sürüme ek olarak özel Space Marine birlikleri olan Dark Angels, Imperial Fists ve Black Templar’lar ile de oynayabilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr