Rainbow Six: Siege’e gelecek tüm harita eklentileri ücretsiz olacak!

Bir gün önce oyunun çıkışta sadece 11 haritaya yer vereceğinden bahsettiğimizde “eyvah, çılgınlar gibi DLC geliyor.” diye aklından geçirenler rahat bir nefes alabilir.

Ubisoft’tan oyuncuların homurdanmaları üzerine gelen açıklama gerçekten de içimize su serpecek cinsten. Ubisoft’tan gelen açıklama oyunun 11 adet gece ve gündüz haritasıyla ve Real Blast adı verilen ve tamamiyle yıkılabilir haritalar yaratan bir teknoloji ile geleceği en önemlisi de oyuna sonradan eklenecek olan tüm haritaların bedava olacağı yönünde.

Ubisoft böylece oyunun kitlesini “kemik kitle” haline getirmek için ilk adımı atmış durumda, bakalım oyun beklediğimiz gibi çıkacak mı?

Aşağıda 35 dakikalık bir oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr