World of Tanks Blitz’e Şogun Savaşçıları Geliyor

2.4 güncellemesinde Japonya 13 çelik samurayla oyuna dâhil oluyor.

09.12.2015 — Wargaming, bugün yaptığı bir duyuruyla World of Tanks Blitz’e gelen “Şogun Savaşçıları” adlı 2.4 güncellemesinin tüm dünyada erişime sunulduğunu açıkladı. 2.4 güncellemesi yeni haritalarla birlikte oyuna Japon tank ağacını da ekleyerek Android ve iOS platformundaki oyunu geliştirmeye devam ediyor.

Yeni Japon Teknoloji Ağacı oyuna pek çok orta sınıf tankın yanında üç adet de hafif sınıf tank ekliyor. Bu üç tank sırasıyla; yüksek atış hızına sahip 8. seviye STA-1, güçlü ve kıvrak 9. seviye Type 61 ve düşmanlarının kalbine korku salan 10. seviye STB-1. Zırhları ve ağır hasar verme kapasiteleriyle meşhur Japon tankları sahip oldukları yüksek dikey nişangâh açısı ile özellikle engebeli arazilerde avantaj sahibi.

“Şogun Savaşçıları” güncellemesiyle oyuna bir de “Himmelsdorf” adında kış teması, benzersiz bir şehir içi harita ekleniyor. Dar yolları ve gizlenecek pek çok noktası olan bu harita, dikkatsiz düşmanlara görünmeden yaklaşmak için ideal.

World of Tanks Blitz hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://wotblitz.eu adresini ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Paketleri: ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/2_4/WoTB_Assets_Update_2_4_GLOBAL.zip

Logolar: ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/2_4/WoTB_Update_2_4_Logo_GLOBAL.zip

Çizimler: ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/2_4/WoTB_Update_2_4_Artwork.zip

Teknoloji Ağacı: ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/2_4/WoTB_Update_2_4_Japanese_Tank_Tree_GLOBAL.zip

Ekran Görüntüleri: ftp://ftpplus.wargaming.net/WoTB/2_4/WoTB_Update_2_4_Screens.zip

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr