World of Warcraft’ta hızlı giyinmenin yolu

Zaten daha ne kadar hızlı olabiliriz ki diyenleriniz vardır biliyorum. Özellikle Warlords of Dreanor’da “gear toplamak” da dediğimiz giyinme olayı bir hayli basit ve hızlı gerçekleşiyor. Ancak 695 item level’a gelince hızlı giden giyinme süreci duraklama devrine giriyor.

Peki ne yapmak lazım? İşte size bunu anlatan bir video var elimizde. İtem Level’ınızı 700’e çekmek için. Tabi ki bu durum öyle kuantum fiziği gibi karmaşık değil, sadece basitçe yapılan gözlemlere dayalı. Yani herkes bu taktikiği bulabilirdi. Belki bulmuşsunuzdur da ama video çekmediyseniz yapacak bir şey yok.

Basitçe bakarsak, “Champion’s Honor”‘ları AH’den toplayıp pvp conquest puanlarına çevirip, Conquest kıyafetlerini giyiyorsunuz. Zaten eskiden olduğu kadar fark da kalmadı PVP-PVE itemları arasında. O yüzden pvp giydim aman başıma birşey gelmesin demeyin. Gelmez…

Haydi sizlere iyi wow’malar…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr