ArcheAge’e güncelleme!

Batı pazarındaki yayıncısı Trion Worlds ArcheAge’i ilk kez duyurduğunda MMO sektöründe ciddi bir yankı uyandırmıştı. Oyun açık dünya sistemi ve zengin crafting içeriğiyle tüm dünyanın dikkatini çekebilmeyi başarmıştı. ArcheAge en sonunda batı pazarına sağlam bir giriş yapmayı başardı. Steam’de çok kısa bir sürede en çok oynanan MMORPG oyunları arasındaki yerini aldı.

Yayıncı trion Worlds oyun piyasaya çıktığından bu yana ArcheAge için her zaman gerek olumlu gerekse olumsuz önerileri dikkate aldı, itinayla inceledi. İşte oyuncuların istekleri üzerine gelecek olan Ağustos güncellemesini de bunun bir göstergesi adeta. Öncelikle çok büyük bir güncellemenin olmadığını ve oyuna yeni herhangi bir içerik getirmediğini belirtelim. Yalnızca bazı teknik konularda yaşanan gelişmeler mevcut. Bu güncellemenin en büyük özelliği oyundaki drop oranının geliştirilecek olması. Böylece oyuncular daha iyi, daha istikrarlı drop oranlarıyla oyuna devam edecekler ve yapımcı ekip bu konunun daha fazla geliştirilmesine önem veriyor. Bunun dışında son iki haftada hack ve bot nedeniyle oyundan ihraç edilenlerin sayısının %300 arttığı bildirildi. Yani anlayacağınız o ki Trion Worlds hilecilere karşı büyük bir savaş açtı. Güncellemeyi Ağustos ayında görebileceğinizi bir kez daha hatırlatalım.

ArcheAge-Picture-of-the-Day-52

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr