Darkensang Online’a büyük güncelleme!

Bigpoint tarayıcı tabanlı online oyunlar söz konusu olduğunda en önde gelen firmalardan biri olma özelliğini taşıyor. Bigpoint’in oyunu Darkensang Online da oldukça firmanın son derece sevilen bir yapımı. Bu oyundan gelen en en son haber ise yapıcı ekip oyuna gelen büyük güncelleme Rise of Balor’u duyurması oldu.

Rise of Balor güncellemesi oyuna Ağustos’da dahil olacak ve pek çok yenilk getirecek. Peki yeni olarak neler göreceğiz? Bigpoint Rise of Balor ile oyuna bugüne kadar getirdiği en büyük güncellemeyi ekleyecek. Bu güncelleme ile seviye sınırı 45’den 50’ye yükseltilecek. Ayrıca 150’yi aşkın yeni görev, yeni NPC’ler ve pek çok yeni düşman Dracania dünyasında oyuncuları karşılayacak. Rise of Balor senaryo olarak oyunun kaldığı yerden devam edecek. Artık unutulmuş bir takım karanlık güçlerin uyanışına tanık olacak ve bu güçleri yenmeye çalışacağız.

Bunların dışında ise taktiksel seçeneklerde, karakter gelişimlerinde (Yani dört sınıf için yetenek sistemlerinde), grafiklerde, seslerde ve son olaak bazı teknik konularda bir takım düzenlemeler yapıldığı açıklandı. Bakalım Bigpoint bu güncelleme ile Darkensang Online’ı nasıl bir yöne doğru götürecek.

1407157797_dsolandscapeswiltwuxshire

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr