Metal Kırmızısı 3DS XL’lar Japonya’da satışa sunuldu!

Nintendo tarafından üretilen el konsollarının yeni modelleri Nintendo 3DS ve Nintendo 3DS XL’lar Şubat ayında dünya çapında piyasaya sürülmüştü. New Nintendo 3DS ismiyle geçen 3DS ve 3DS XL’lara yeni bir renk geliyor.

Sadece Japonya’da yayınlanan metal kırmızısı New Nintendo 3DS XL bugün piyasaya sürüldü. diğer New Nintendo 3DS XL’lar ile aynı özelliğe sahip olan el konsolunun sadece rengi farklı. Nintendo’dan New Nintendo 3DS XL’ın metal kırmızısı versiyonunun Japonya dışında başka ülkelerde ne zaman yayınlanacağı ya da yayınlanıp yayınlanmıyacağı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Sizce New Nintendo 3DS XL’ın metal kırmızısı versiyonu güzel gözüküyor mu?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr