Call of Combat’a yeni güncelleme geliyor!

Gerçek zamanlı strateji deneyimi sunan bir yapım olan Call of Combat halihazırda alfa testlerini gerçekleştiriyor. İlk kez 2002 yılında ortaya çıkan Call of Combat, KAVA Game Studio isimli yapımcı firma tarafından 13 sene sonra tekrar canlandırılmış. Oyun ikinci dünya savaşı sırasında geçiyor ve Company of Heroes benzeri oynanışı ile dikkat çekiyor.

Oyuna bu hafta gelecek yeni güncelleme ile iki önemli yenilik Call of Combat’ın alfa sürümüne eklenecek. Bunlardan ilki yeni bir harita olan Jardin haritasının oyuna gelmesi. Test versiyonlarından başarı ile geçen haritanın oynanışın kalitesini artıracağına inanılıyor. İkinci haber ise Reinforcement ve Respawn modlarının güncellenerek saha iyi bir skor ve zapt etme sisteminin oyuna monte edilmesi sağlanacak. Ayrıca yeni oyuncular Reinfocement modunu oynayarak bazı ödüller kazanabilecek. Oyunun internet sitesine girerek, Mac, Linux veya Windows için test versiyonlarına katılabilirsiniz.

86736836

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr