Worlds of Tanks Xbox One Betası başlıyor!

Wargaming’in savaş makinelerini konu alan üçlemesinden biri ve belki de içlerinden en sevileni olan World of Tanks biliyorsunuz ki Xbox One için hazırlanıyordu. Peki Piyasanın en iyi tank oyunu temsilcilerinden birisi olan World of Tanks’ı oyuncular ne zaman deneyim edebilecekler?

Yapımcı ekip oyunun Xbox One sürümünün açık beta’ya girdiğini ve 28 Temmuz’da piyasaya çıkacağını açıkladı. Kötü haber açık betayı oynayabilmeniz için Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmanız gerekecek. Ayrıca Xbox 360 oyuncularıyla aynı sunucuda karşılaşabileceğimiz, Xbox One’ın sosyal araçlarını ve canlı yayın özeliklerini kullanabileceğimiz verilen bilgiler arasında.

wot_screens_tanks_britain_crusader_5_5_inch_image_03

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr