Trackmania Turbo’nun oynanış videosu yayınlandı

Ubisoft’un çılgın eğlenceli yarış oyunu Trackmania serisinin yenisi geliyor. Üstelik önceki oyunlara göre daha da delice özelliklerle…

Oyun 90’ların arcade oyunları ile günümüz grafikleri ve teknolojisni bir araya getirerek, hem nostaljik tadı yakalatmak hem de görsel bir şölen sunabilmek amacında. Oyuna helikopter atılarak başlayıp, çılgın atlayışlar, taklalar atıp, checkpoint’lerden geçerek pistin en hızlısı olmaya çalışıyoruz.

Ayrıca kendi haritanızı ve pistinizi yaparak, bunu diğer oyuncular ile de paylaşabileceksiniz. Bir diğer yenilik ise, bir hayli delice aslında; bir aracı 2 oyuncu kullanacak. aynı aracı, aynı anda sürmeye çalışan iki kişi… Bu iki oyuncu senkronize hareket etmeye çalışarak aracı kullanacak. Anlaşmak çok önemli. Bahsettiklerimi oynanış videosunda izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr