Xbox One’ın elit kolunun fiyatı belirlenmiş

Microsoft neredeyse tam bir ay evvel Xbox One için “elite” adını verdiği, modifiye edilebilen kolu duyurmuş ve tanıtmıştı.

Tabi hemen ardından “acaba kaç para olacak bu alet?” soruları, modifiye detaylarından daha fazla sorulur oldu. Şimdi de fiyatı belli olmuş; 150 Dolar. Şimdi de yeni bir soru çıkıyor ortaya; almaya değer mi? Firmadan Phil Spencer’ın açıklamaları şu şekilde:

“Oyuncuların istekleri ve kullanım tecrübelerine dayanarak geliştirilen bu kol, oyuncuların en üst isteklerini bile karşılaması için dizayn edildi. Oyuncular kendileri, istedikleri şekilde modifiye edebilecek ve e-spor için farklı, evin salonunda ailecek oyun için farklı, arkadaşları ile oynayacağı zaman farklı bir seçenek ile oynayabilir.”

Gerçekten değer mi değmez mi, bence yakında öğreniriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr