Super Awesome Quest ile tanışın

Mobil oyun sektörü inanılmaz bir pazar payına sahipken hemen hemen her oyun firması da bu kendine düşen payı alabilmek için çabalıyor. Singapur merkezli oyun stüdyosu Boomzap da bu oyun yapımcılarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yapımcı ekip Super Awesome Quest isimli oyununu piyasaya sürdü.

App Store ve Google Play üzerinden sahip olabileceğiniz oyuna başlarken Paladin veya Valkyrie sınıflarından birini seçebileceğiz. Oyun boyunca yeni karakterleri açabilecek ve geliştirilebilir petlere sahip olabileceğiz. Farklı tipteki düşmanlarla mücadele edecek, savaşlarda kazandıklarımızla ve farklı özelleştirme seçenekleriyle karakterimize kişilik kazandırabileceğiz. Ayrıca oyunda derinlemesine işlenen bir crafting sistemi olduğu ve hayatta kalmanız gereken bir arena sistemi olduğu verilen diğer bilgiler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr