Xbox’ta altın ekim ayı

Xbox’ın Games with Gold programı ekim ayında gerçekten altın gibi parlıyor. Games with Gold üyeleri her ay ücretsiz oyunlar ve kendilerine özel içerikler kazanıyor. Ekim ayının ücretsiz oyunları ise gerçekten kayda değer.

Valiant Hearts: The Great War_20140625183117

Valiant Hearts: The Great War_20140625183117

Bunlardan ilki son yılların en iyi oyunlarından biri olan Valiant Hearts: The Great War. Sırf bu oyun için bile Games with Gold üyeliği alınabilir. Bu oyun sadece Xbox One sahipleri için.

The-Walking-Dead-Feature-Pic

Diğeri ise Telltale Games’in parlamasını sağlayan Walking Dead: Complete First Season. Walking Dead hem Xbox One hem de Xbox 360 sahipleri için indirmeye açık olacak.

417581588

Xbox 360 sahiplerini mutlu edecek bir diğer oyun ise Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Phantom Pain hazır çıkmışken ve Hideo Kojima Konami’deki son oyununu çıkarmışken üzerinden tekrar geçilecek bir oyun.

Ülkemizde Xbox çok popüler değil biliyoruz ama bu konsola sahip insanlardan biriyseniz bu haber sizi mutlu edebilir.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Ziya 2 years ago | Cevapla
    Biz de Plus üyeleri olarak 1 tane adam gibi oyun bekleyelim. Adamlar veriyor arkadaş.
    • Gld 2 years ago | Cevapla
      Öyle de demeyelim bir sürü AAA oyunundan bile daha değerli rocket league verdi adamlar.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr