XCOM 2’den etkileyici oynanış videosu!

XCOM 2’nin E3’te yayımlanan trailer’ının ardından on dakikalık oynanış videosu da yayımlandı.

1990’ların ortalarında hayatımızda önemli bir yeri işgal eden, hatta adını taşıyan bir uzay simülasyon oyunu (XCOM: Enforcer) bile yapılan oyun geçtiğimiz yıllarda bilindiği gibi reboot edilmişti. Enemy Unknown’un aldığı olumlu puanlar bir sonraki oyun olan Enemy Within ile daha da yükselmiş, oyun ciddi anlamda ileriye doğru bir adım atmıştı. Nihayet XCOM 2 uzaktan gözüktü, bu seferki oynanış videosu hem anlatımı, hem tam bir görevin içeriğini sunması, hem de sinematik yapısı ile oldukça beğenimizi kazandı.

Oyundan hikaye anlamında beklediklerimiz bir tarafa, oyunun grafiksel açıdan da ileri gittiğini net olarak görebilmek mümkün. Oyunun Kasım ayınca PC’ye çıkmasının ardından 2016’nın başlarında yeni nesil konsollar ile buluşması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr