Yeni Red Dead oyunu için hazır mıyız?

Elbette Rockstar’ın bunca ipucunun ardından “şaka yaptık” diyeceğini düşünmüyoruz.

Çıktığında “Vahşi Batı GTA’sı” yaftası yapıştırılan, hemen ardından da hayatımız boyunca unutamayacağımız bir oyun deneyimi sunan Red Dead Redemption’ın piyasaya çıkmasının üzerinden hayli zaman geçti. Rockstar bu dönem içinde oyunun devamı konusunda ağzını sıkı tutmayı başarırken, oyunun herhangi bir Remastered sürümü de geliştirilmedi. Bu arada bazı hareketlenmeler de olmadı değil, serinin ilk oyunu Red Dead Revolver’ın PS4 için duyurulması gibi.

Her ne kadar Xbox One oyuncuları geriye uyumluluk sayesinde oyunu yeni konsollarında oynayabiliyor olsalar da Red Dead serisinin yeni oyununa yönelik beklentiler artık Rockstar’ın bile erteleyemeyeceği bir noktaya ulaşmış gibi gözüküyor.

Nihayet dün “Red Dead kırmızısı” bir tema ile karşımıza çıkan Rockstar’ın sosyal medya hesapları, bugün de Red Dead serisine ait olduğu çok net olan bir concept art ile boy gösterdi.

Elbette söylentiler türlü türlü; elimize geçecek şeyin alt tarafı Red Dead Redemption’ın Remastered versiyonu olacağından tutun da Red Dead Redemption 2’den ilk minik detayları gördüğümüze kadar pek çok söylenti yayılmış durumda.

Biz kısa süre içinde Red Dead Redemption 2’nin duyurulacağı görüşündeyiz, bakalım elimize ne geçecek?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr