Red Dead Redemption 2 geliyor!

Rockstar’ın son dönemde verdiği tüm işaretler doğru çıktı ve Red Dead Redemption 2 açıklandı.

Hatırlayacaksınız, önce Red Dead Redemption’ın Xbox One’da geriye uyumluluk ile oynanabilmesi sağlanmış, ardından Red Dead Revolver’ın PS4’e çıkacağı duyurulmuş, daha sonra Rockstar sosyal medya hesaplarını “Red Dead kırmızısı” bir temaya çevirmiş ve nihayet Red Dead serisine ait olduğu çok net bir görsel paylaşmıştı.

Bugün yapılan duyuruya göre Red Dead Redemption 2, 2017 sonbaharında geliyor ve ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sunulacak. Oyunun sitesinde PC sürümü konusunda bir bilgi yok, ancak tıpkı GTA V’te olduğu gibi Rockstar’ın bunu yeniden değerlendireceğini düşünüyoruz.

Red Dead Redemption 2’nin çok oyunculu olarak da oynanabileceğini ekleyelim ve 20’sinde yayınlanacak olan ilk fragmanı beklemeye koyulalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr