“Zombi U” oldu “Zombi”, ilk oynanış videosu da geldi!

Bugün satışa çıkacak olan Wii U’nun en iyi oyunlarından Zombi U veya yeni adıyla Zombi’nin ilk PS4 videoları yayınlandı.

Önce adı arasındaki boşluk atılarak ZombiU adını alan, sonra da direkt olarak Zombi adını alan oyun aşağıdaki trailer’da da gördüğünüz gibi son derece iyi gözüküyor ve bugün PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak. Daha önce Avustralya’lı bir değerlendirme kuruluşunun listesinde farkedilen ve yeni nesil konsollar ile PC’ye çıkabileceği konusunda beklenti oluşan oyun böylece arayı da fazla açmamış oldu.

Ubisoft’un AAA kategorisine soktuğu, ancak şimdiye kadar Wii U ile kısıtladığı oyunun daha güçlü donanımlar tarafından nasıl işleneceğini, monitörlerimize nasıl yansıyacağını da merakla bekliyorduk, aşağıda sonuçlarını görebilirsiniz.. Zombi sadece dijital dağıtım üzerinden satışa çıkacak ve kutulu olarak edinilemeyecek.

Oyunun bir saatten uzun oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr