Volume çıktı, PsVita sahipleri biraz daha bekleyecek!

Thomas Was Alone ile tanıdığımız indie geliştirici Mike Bithell’in yeni oyunu Volume bugün PC, PS4 ve Mac’e çıktı, Vita sahipleri ise biraz daha bekleyecek.

Modern grafikli, tepeden bakış açısından oynanan biri görünmezlik-aksiyon oyunu olan Volume, Steam’de 27.90tl karşılığında satın alınabiliyor. Diğer taraftan oyunun cross-buy sistemi ertelemeye rağmen devam ediyor, yani eğer Sony’nin PS4’ü için oyunu satın aldıysanız PsVita versiyonuna da ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Mike Bithell “Aslında oldukça hazır lakin biraz daha sevgiye ihtiyacı var.” diyerek bu gecikmenin iki haftayı bulabileceğini de sözlerine ekledi.

Oyunun çıkış fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz, biz oldukça iyi gözüktüğü kanısındayız. Bu da Thomas Was Alone kadar iyi çıkarsa artık Mike Bithell’den ne çıksa yeriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Days Gone çıkmışken şahane basın kitini de paylaşmadan olmaz. #daysgone #presskit https://t.co/VWpq3fEXqv
RT @WolfteamJoygame: Bu Ay LEVEL'ı Wolfteamledik! 🐺 @leveltr Dergisi alana 7 günlük Wolfteam Silahları hediye! Üstelik güncel haberlerimiz…

Flickr