HEX: Shards of Fate – Chronicles of Entrath’ın 2. bölümü yayınlanıyor…

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment bu hafta dijital kart takas oyunu HEX: Shards of Fate’in yeni sefer güncellemesini yayınlıyor.

Geliştirme 40 saatlik bir oyun süresi, yeni benzersiz kartlar ve “Avcı” ile yepyeni bir sınıf sunuyor. Ayrıca yeni paralı askerler Entrath dünyasına yeni oyun imkanları getiriyor.

Oyuncular bu yeni ekstra karakterlerle HEX zindanlarına başka desteler alıp farklı mekanizmalara daha iyi tepki verebiliyor.

Hem uzak ve yakın dövüşçüler için yeni sınıf
Yeni “Avcı” sınıfı seferde oyunculara yepyeni bir tecrübe sunuyor: Avcı hayatta kalma sanatının ustası olarak hem uzak hem de yakın dövüş yetenekleri kullanıyor. Ayrıca yoldaşları, hayvansı dostları onları güçlü yetenekleriyle destekliyor.

PvE mücadelesinde paralı askerler
Yeni sınıfın yanında paralı askerler ilk kez HEX’in oyun işleyişine dahil oluyor. Oyuncu seferdeki her dövüşten sonra kahramanını sabit değerli bir paralı askerle ve ona özel olarak hazırlanmış bir desteyle takas edebiliyor. Paralı askerler oyunda nesne gibi toplanıyor. Kendine özel yeteneklere sahip paralı askerler oyunculara başka stratejik seçenekler sunuyor. Sefer bu güncellemeyle her zindandaki paralı asker için ekstra zorlu mücadeleler alıyor.

hex_campaign_jungle_battleboard

Sefer için yeni denizcilik görevleri ve yükseltilen seviye üst sınırı
Genişletilmiş tekne seferiyle oyuncu Alahiş Denizi’nde bir geminin kaptanı olarak ilerliyor. Geminin kendine ait yeni yeteneklere sahip bir yetenek ağacına vardır ve denizde kahramanın yerine geçiyor. Oyuncu görevler sırasında geminin değerini ayrıca yükseltmek için geliştirme ve ödüller topluyor. “Chronicles of Entrath 2. Bölüm” seviye sınırını 15. seviyeye yükseltip böylece şimdiye kadarki Büyücü, Savaşçı ve Ruhban sınıflarının yeteneklerini kullanıma açıyor.

Chronicles of Entrath’ın ikinci bölümünün resmi tanıtımı burada:

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr