Just Cause 3’e Mecha’lar ekleniyor!

Aşırılık arayan oyuncuların değişmez adresi Just Cause 3’ün ikinci genişleme paketi olan Mech Land Assault, kısa süre içinde piyasada olacak.

Belki hatırlayacaksınız, Just Cause 3 tanıtıldığında Season Pass içinde üç ayrı genişleme paketi bulunacağı da duyurulmuştu. Air, Land, Sea olarak adlandırılan bu paketlerin ilki olan Sky Fortressi Mart ayında piyasaya çıkmış ve oyuna onlarca yeni akrobatik hareket seçeneği ve daha da önemlisi kanatlı bir wingsuit eklemişti.

Mech Land Assault’ta ise oyuna yeni mekanikleri özgürce kullanmanızı sağlayacak yeni bölgeler ve yönetilebilen bir mecha ekleniyor. Üstelik yıkım kabiliyeti hayli yüksek olan bu canavarın istediğinizde çağırıp beraberce ortalığı yıkabileceğiniz bir arkadaşı da var!

Oyuna yeni eklenecek olan özelliklerden biri de Half-Life 2’nin Gravity Gun’ına benzeyen bir silah. Bu sayede bir şeyleri (Yakıt tankeri?) tutup başka bir şeyin üzerine (Cephanelik?) fırlatabilme şansınız var.

Eğer oyunun sadece bu eklentisini satın alacaksanız, Steam’de fiyatı 19 TL. Her üç eklentiyi birden satın almak istiyorsanız ise 39 TL ödemeniz gerekiyor.

Just Cause 3’ü ön sipariş ile alanlar Mech Land Assault’a 3 Haziran’da, diğer oyuncular ise 10 Haziran’da ulaşabilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr