Angry Birds 2 nihayet…

Akıllı telefonların bizi esir eden ilk oyunlarından olan Angry Birds çok sayıda ana oyunun ardından nihayet serinin ikinci ana oyunu ile geri döndü.

Rovio tarafından satışa sunulduktan sonra geçen 6 sene içerisinde pek çok ara oyuna sahip olan, kah güney amerika’ya, kah uzaya uğradığımız Angry Birds serisi geçtiğimiz aylarda düşüşe geçmiş, download rakamları da tarihin en düşük seviyesine gerilemişti hatırlanacağı üzere. Ana oyunun üzerine çıkan 13 adet yan oyunun ardından nihayet kuşlarımız silkindi ve Angry Birds 2 telefonlarımız ile buluştu.

Oyunu gün itibariyle iOS ve Android mağazasından bedava indirmeniz mümkün, Windows Phone sahiplerine ise kötü bir haberimiz var. Eğer Rovio fikrini değiştirmezse oyun Windows Phone için yayınlanmayacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr