Brothers: A Tale of Two Sons’un yeni nesle çıkış tarihi açıklandı

Son yıllarda oynadığımız en akılda kalıcı adventure oyunlarından biri olan Brothers: A Tale of Two Sons, nihayet yeni nesille buluşuyor.

Starbreeze’in özellikle etkileyici sonuyla akıllarda kalan oyununun bir remastered olmadığını belirtelim. Oyunun orijinal versiyonuna ek olarak direktör yorumları, soundtrack ve art çizimleri de oyunculara ulaştırılacak sadece.

Dağıtımcı 505 Games’in açıklamasına göre oyun dijital dağıtım kanallarından 12 Ağustos’ta, kutulu olarak ise Eylül ayı başından itibaren yeni nesil konsollar için satın alınabilecek. Mobil versiyonları ise bunun hemen sonrasına programlanmış durumda.

Eğer eski zamanlardaki zor, hatta bazen “yeter, ben bırakıyorum” dediğiniz macera oyunlarını özlediyseniz ve Brothers: A Tale of Two Sons’u daha önce oynamadıysanız bu gerçekten iyi bir fırsat. Fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

PewDiePie’ın bu oyuna ayırdığı bölümü de buraya eklemiş olalım, oynamayı düşünüyorsanız izlemeyin, fena halde spoiler içerir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr