Brothers: A Tale of Two Sons’un yeni nesle çıkış tarihi açıklandı

Son yıllarda oynadığımız en akılda kalıcı adventure oyunlarından biri olan Brothers: A Tale of Two Sons, nihayet yeni nesille buluşuyor.

Starbreeze’in özellikle etkileyici sonuyla akıllarda kalan oyununun bir remastered olmadığını belirtelim. Oyunun orijinal versiyonuna ek olarak direktör yorumları, soundtrack ve art çizimleri de oyunculara ulaştırılacak sadece.

Dağıtımcı 505 Games’in açıklamasına göre oyun dijital dağıtım kanallarından 12 Ağustos’ta, kutulu olarak ise Eylül ayı başından itibaren yeni nesil konsollar için satın alınabilecek. Mobil versiyonları ise bunun hemen sonrasına programlanmış durumda.

Eğer eski zamanlardaki zor, hatta bazen “yeter, ben bırakıyorum” dediğiniz macera oyunlarını özlediyseniz ve Brothers: A Tale of Two Sons’u daha önce oynamadıysanız bu gerçekten iyi bir fırsat. Fiyat konusunda henüz bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

PewDiePie’ın bu oyuna ayırdığı bölümü de buraya eklemiş olalım, oynamayı düşünüyorsanız izlemeyin, fena halde spoiler içerir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr