Wasteland 2: Director’s Cut’ın çıkış tarihi netleşti

InXile’ın muhteşem post-apokaliptik oyunu Wasteland 2 nihayet Director’s Cut versiyonuna kavuşuyor, üstelik PC, Mac veya Linux versiyonlarının eskisine sahip olanlara bedava olacak.

PS4, Xbox One, PC, Mac ve Linux için 13 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun Fallout 4 gelmeden önce post-apokaliptik ortamlarda biraz vakit geçirmek için harika bir fırsat. Minimum 20 saat civarı bir ana hikayeye ve onlarca saat uzunluğundaki yan görevlere sahip olan yapımın eski versiyonu PC, Mac ve Linux kullanıcıları için ücretsiz olarak upgrade edilebilecek.

Oyun ana oyundaki tüm özelliklerin üzerine karakteri derinleştirebilmek için yeni Quirk’ler ve Perk’leri oyun mekaniğine ekleyecek. Unity Engine’in son sürümü ile elden geçirilmiş grafikler, tamamen yeniden elden geçirilen oyun dengeleri ve düşmanın belli bölgelerine saldırmamızı sağlayan (ne kadar da tanıdık!) Precision Strike savaş sistemi de oyuna eklenecek yenilikler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr