Wasteland 2: Director’s Cut’ın çıkış tarihi netleşti

InXile’ın muhteşem post-apokaliptik oyunu Wasteland 2 nihayet Director’s Cut versiyonuna kavuşuyor, üstelik PC, Mac veya Linux versiyonlarının eskisine sahip olanlara bedava olacak.

PS4, Xbox One, PC, Mac ve Linux için 13 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun Fallout 4 gelmeden önce post-apokaliptik ortamlarda biraz vakit geçirmek için harika bir fırsat. Minimum 20 saat civarı bir ana hikayeye ve onlarca saat uzunluğundaki yan görevlere sahip olan yapımın eski versiyonu PC, Mac ve Linux kullanıcıları için ücretsiz olarak upgrade edilebilecek.

Oyun ana oyundaki tüm özelliklerin üzerine karakteri derinleştirebilmek için yeni Quirk’ler ve Perk’leri oyun mekaniğine ekleyecek. Unity Engine’in son sürümü ile elden geçirilmiş grafikler, tamamen yeniden elden geçirilen oyun dengeleri ve düşmanın belli bölgelerine saldırmamızı sağlayan (ne kadar da tanıdık!) Precision Strike savaş sistemi de oyuna eklenecek yenilikler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr