Metin 2, Pepsi ile anlaştı!

Dünyadaki en büyük oyuncu kitlesini Türk oyuncuların oluşturduğu Metin 2, Pepsi ile yapılan anlaşma sonucunda oyunculara bazı avantajlar sunacak.

Buna göre Pepsi kutu açma halkalarının altından alacağınız kampanya hediyesi Metin2 oyununun Türkiye sunucularında 5 gün süreyle geçerli, deneyim kazanımını %5 arttıran Pepsi’ye özel olarak yaratılmış Pepita isimli PET’tir. Kampanyaya katılmak için Pepsi şifrelerinizi buraya girerek Metin2 oyununda kullanacağınız şifrenizi almanız mümkün.

Bunun için Türkiye sunucularında açılmış bir Metin 2 hesabınız olması şart ve şifreyi de aktifleştirmek için http://tr.metin2.gameforge.com/ adresinden hesabınızla giriş yapmanız gerekli. Metin2 şifresi yalnızca bu adres üzerinde etkinleştirilebiliyor.

Kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli ve kampanya kapsamında kazanılan Metin 2 şifrelerinin son geçerlilik tarihleri 31 Aralık 2015.

Her hangi bir sorun yaşadığınızda http://support.metin2.org/ adresinden ticket açmanız yeterli.

Basın bülteninden derlenmiştir.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Crazyboy 2 years ago | Cevapla
    Çok afedersiniz de metin 2 oynayan kaldı mı, asıl soru neden, en iyi açıklama galiba nostalji
  2. yorumcu 2 years ago | Cevapla
    evet kaldı sürüsüyle oynayan kisi var dolu serverlar keske biraz arastırıp yazsaydınız

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr