Far Cry 4’te Mad Max esintileri!

Daha önce denediniz mi emin değilim ama Far Cry 4’ün oldukça yetenekli ve kullanımı da bir o kadar zor bir harita editörü var.

Oyun için yapılan modların sayısı buradan köye varacak seviyeye ulaşmış olsa da, Crytek’in elinden çıkan ilk Far Cry oyunu çıkan tam dönüşüm modlarının çokluğu ve kalitesini de aramıyor değiliz. Bununla birlikte oldukça keyifli bazı modlar da insanların gözünden kaçmıyor.

Mad Max’in son filmini muhtemelen izlemişsinizdir. Birinci dakikadan son dakikaya kadar hiç bitmeyen, hatta bazen yorucu düzeye çıkan aksiyonu, muhteşem çekimleri, Furiosa’sı ve solo atmaya her an hazır gitaristi(!) ile büyük beğenimizi kazanan yapımdaki bazı sahneleri Far Cry 4’e gelen Avustralya temalı ve Future Dead Australia isimii haritada kendiniz canlandırmanız mümkün.

Eylül başında piyasaya çıkacak olan Mad Max oyunu gelene kadar vakit geçirmenizi sağlayabilir belki, bilmiyorum.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr