Başarılı bir Ciri Cosplayi

The Witcher serisinin başarısı ve hayranları, özellikle The Witcher 3: Wild Hunt’ın etkisiyle hayranları arasında ciddi bir cosplay yarışı başladı da diyebiliriz. Hatta daha dün haberini yaptığımız Yennefer’dan sonra şimdi Ciri’nin gelmesi, yarın acaba Geralt gelir mi diye düşündürmüyor değil. Sanki The Witcher Cosplay Haftası.

Bu fotoğrafları ortaya çıkartmak da aslında kolay iş değil. Sadece kıyafeti ayarlamak yetmiyor. Fotoğrafların çekildiği mekanlar da artık bir hayli önemli. Yoksa gerçekçilik kaybolunca, etkisi de düşüyor bu işin. Sırf bu fotoğraflar ayrı bir sektör, ayrı bir sanat alanı gibi işliyor ve sadece Comic-Con gibi organizasyonlarda değil, genel olarak bir çok yerde cosplay görmek mümkün.

Fotoğraf: Mark Malijan
Sanat Direktörü/Kıyafet Tasarımcısı: Kristen Bonnalie
Cosplayer: Kate Yeager
Makyöz: Erin Register
Kamera Asistanı: Jordan Stead

ciri1

GreenRiverCosplay

GreenRiverCosplay

GreenRiverCosplay

ciri5

ciri6

ciri7

ciri8

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr