EA Mobile’da şok ayrılık!

EA Mobile’ın başkan yardımcısı Frank Gibeau EA’deki 23 senelik kariyerine 18 Mayısta son verdiğini açıkladı. Şirketin basın sözcüleri “Şirketimizde 20 seneyi aşan kariyeri boyunca bir çok önemli katkıda bulunan Frank Gibeau’ya çok teşekkür ediyoruz. Gibeau, EA Mobile’da harika bir ekip yarattı ve EA Mobile’ı çok güçlendirdi, kendisine hayatının sonraki bölümünde başarılar diliyoruz” açıklamasını yaptı.

Frank Gibeau ise yaptığı açıklamada “Müthiş bir deneyimdi, gelmiş geçmiş en güzel işlerden biriydi, hayal bile edemeyeceğim inanılmaz bir hayat, bir çok tecrübe ve bir sürü dost kazandım. 20 senelik bir kariyerden sonra hayal edebileceğim her şeyi başardım, bir parçası olduğum oyunlarla gurur duyuyorum. Şimdiyse bir sonraki adımın ne olacağını bilmemenin heyecanını yaşıyorum.” dedi.

Bakalım şirket geçen sene 165 Milyon aktif oyuncu sayısı görmüş Mobil bölümünü kime teslim edecek?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr