Sega’da yaprak dökümü başladı!

Daha önce Sega’nın mobil oyunlarının bir bölümünü artık kalite standartlarıyla uyuşmadığını düşündüğü için piyasadan çekmeyi planladığını sizlerle paylaşmıştık. Bu düşüncelerin gerçeğe dönüştüğü noktaya gelmiş bulunmaktayız. Sega geçtiğimiz günlerde 19 oyununu Google Play ve App Store’dan kaldırdı.

Sega Andoid ve iOS platformdan After Burner Climax, Altered Beast, Ecco the Dolphin, Golden Axe 1, Golden Axe 2, Golden Axe 3, Jet Set Radio, Phantasy Star 2, Space Harrier 2, Streets of Rage 1, Streets of Rage 3, Super Monkey Ball 1 Super Monkey Ball 2, Super Monkey Ball Adventure, Super Monkey Ball Tip’n’Tilt 1, Super Monkey Ball Tip’n’Tilt 2, Super Monkey Ball: Touch & Roll, Super Monkey Ball Banana Splitz ve Virtua Fighter 2 oyununu kaldırdı.

İlerde Sega’nın mobil platformlara özel daha kaliteli oyunlar yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr