Stronghold Kingdoms Android’e geliyor!

Stronghold Kingdoms iOS’un kısa süre önce Gamescom’da duyurulmasının ardından Firefly Stüdyoları 2016’da Android cihazlara da destek geleceğini duyurdu. Şu anda PC ve Mac için oynanabilen ana oyun, dokunmatik kontroller ve çoklu platform desteğiyle Android’e geliyor.

“iOS duyurusunu yapar yapmaz ortaya çıktı ki oyuncularımızın çok büyük bir bölümü Android telefon ve tabletlere sahip”, dedi Firefly Stüdyolarında Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Nick Tannahill ve şöyle devam etti: “Kingdoms’ın mobil sürümü Unity üzerinde geliştirildi, yani Android üzerinde de geliştirmek bizim için zaten bir seçenekti. Yalnız Android sürümünün ne zaman hazır olacağıyla ilgili bir fikrimiz yoktu, dolayısıyla bunu ilk duyurumuzun dışında tutmaya karar verdik. Fakat oyuncuların bu yönde açık bir talebi oldu, biz de iOS sürümünün çıkışının ardından gelecek yıl yayınlamak için kolları sıvadık”.

PC ve Mac üzerinde oynanabilen Stronghold Kingdoms, Google Play üzerinde kendi türünün ilk örneği olacak. Klasik Stronghold oynanışını devasa sürekli oyun dünyalarında sunan tam bir strateji MMO’su olan Kingdoms, oyunculara yapabilirlerse tüm ülkeleri kontrol etme şansı sunuyor. Oyuncular tahta ve Avrupa’da hakimiyete giden yolda tüm kaleleri gerçek zamanlı kuşatabilir ve her köyü kaynakları için yağmalayabilir.

Oyuncular Android’deki yayınlanmaya kadar geçecek sürede imparatorluklarını hemen kurmaya başlayıp hazırlanmak için oyunu ücretsiz olarak PC ya da Mac üzerinde oynayabilirler:

www.strongholdkingdoms.com

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr