Gigantic kapalı betaya doğru!

Giganti kendine has grafiksel tarzıyla son derece dikkatleri üzerine çeken bir MOBA vari oyun olarak dikkatleri çekiyor. Her bir takımın bir adet gardiyanı bulunacak oyunda, bu gardiyanlar takımınızın koruması gereken üssü konumunda olacak. Elbette bu gardiyanlar kendini koruyabilecek; yine de oyundaki temel faktör sizsiniz.

Gigantic’in yapımcı ekibi oyunun kapalı betası hakkında nihayet açıklamada bulundu ve kapalı betanın 28 Ağustos’da başlayacağını açıkladı. Alfa testlerinden çok daha fazla oyuncuya yer vereceklerini açıklayan yapımcı firma, oyunun internet sitesine girip oyuncuların kapalı beta için kayıt olmaları gerektiğini açıkladı. Bu arada oyunun Windows 10’da ve Xbox One’da oynanacağını da belirtelim.

gigantic_characters

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr