Obduction Temmuz’a ertelendi

PC, MAC ve Oculus Rift uyumlu aksiyon-bulmaca oyunu Obduction yenilenerek 26 Temmuz’da aramızda olacak. $29.99 değerinde olacak oyunu, Steam, Mac App Store, Oculus Store, GOG ve Humble Store’dan satın almak mümkün olacak.

Asıl çıkış tarihi Haziran olan Obduction’ı, yeni gelen güncellemeleri oyuna tam olarak optimize etmek amacıyla ertelediklerini açıklayan Mystc, Unreal Engine 4 ve Oculus Rift güncellemeleriyle de oyuncuların beklediklerine değeceğini ekledi.

Oyuncular için mükemmel performansa ulaşmak için yaptıkları bu ertelemeden kendilerinin de memnun olmadıklarını açıklayan geliştirici, en sonunda ulaşacakları performansdan kendileri gibi herkesin memnun olacaklarını düşündüklerini ve bu yüzden endişelenecek bir durumun olmadığını açıklamalarına eklediler.

Geliştiriciler, bir No Man’s Sky faciası daha yaşanmadığı için şanslı sayılıyor kannımca. En azından aşırı fanatiği bulunmayan oyunun ertelendiğini duyunca, hiç kimse henüz bir ölüm tehditinde bulunmadı.

Zamanında milyon dolarlara ulaşan satış fiyatları bulunan bulmaca oyunlarının kitlesini küçümsememek gerek, hatta bu kitlenin Oculus Rift’e gelecek Obduction ile daha da artacağını düşünmemek elde değil.

Oyuna bir göz atmak isterseniz, yeni tanıtım videosu hemen burada:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr