Act of Aggression çıkış tarihi doğrulandı

Genellikle PC ve Mac platformu için strateji oyunları üreten bir firma olan Eugene Systems’in son yapımı olan Act of Aggression için çıkış tarihi açıklandı. Yapılan açıklamaya göre yakın gelecek temasına sahip olacak olan Act of Aggression Eylül ayında piyasada olacak.

Bunun dışında bir diğer haber ise oyunda üç farklı fraksiyon seçebileceğiz. Hatta yapımcı ekip bu üç fraksiyondan biri olan Chimera için bir video yayınladı. Bu videoyu sayfada bulabilirsiniz. Diğer iki fraksiyon ise The Cartel ve US Army’den oluşuyor. Bu fraksiyonların her birinin güçlü olduğu alanlar ve zayıf olduğu alanlar olacak. Daha önce yapımcı ekip US Army için de bir video yayınlamıştı ve gördüğümüz kadarıyla The Cartel için de yakında bir video görmemiz olası.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr