Overwatch’dan yeni bir oynanış videosu

Blizzard Heroes of Storm’u daha kısa süre önce piyasaya çıkarmışken yine de hiçbir şekilde boş durmuyor. Yapımcı firmanın bir sonraki ürünü Overwatch hakkında her geçen gün yeni bilgiler ve yeni videolar gelmeye devam ediyor.

Son yayınlanan video ise oyunda tank rolüne bürünecek olan olan Reinhardt’ın oynanışı hakkında. Reinhardt güçl bir fiziksel yapıya ve hem balyoz hem de roket olarak kullanabildiği ilginç bir silaha sahip.

Reinhardt’ın yeteneklerine baktığımızda. Genel olarak roket olarak kullandığı silahını özel bir yetenek ile güçlü bir balyoza dönüştürebildiğini görüyoruz. İkinci olarak ve belkide en önemlisi, Reinhardt ortaya geniş bir kalkan çıkararak hem kendini hem de takım arkadaşlarını düşman ateşinden koruyabiliyor. Son olarak Charge yeteneği ise belli bir çizgi üzerinde önüne gelen düşmanları yakalayıp ileri fırlatmasına ve onlara hasar vermesine yarıyor. Yeteneklerin her birini yayınlanan videoda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr