Assassin’s Creed Syndicate figürlerinden biri olan Evie’nin silahında yeni oyun hakkında neler saklı sizce? Assassin’s Creed serisinin yeni duyurulan oyunu Assassin’s Creed Syndicate’in koleksiyon figürleri geçtiğimiz günlerde Amazon’da yerini aldı.

Oyunun ana karakterlerinden olan Evie ve Jacob’un figürleri Amazon’da yerini alırken paylaşılan fotoğraflarda çeşitli detaylar dikkat çekti. Evie figürünün sol elinde epey korkunç gözüken ve “Kris” ismiyle bilinen bir hançer bulunuyor. Bu hançer Endonezya’da yaşamış olan Javalılar’a özgü bir hançer olarak bilinmekte. Ayrıca bu hançer üzerine Brotherhood simgesi de bulundurmakta.

fd8ea5291bfea69e73319146710519cd7bc83312.png__620x385_q85_crop_upscale

Evie’nin diğer elindeyse Jacob’un bastonuna kıyasla farklılık gösteren bir değnek bulunmakta. Ayrıca Evie aynı Jacob gibi halüsinojenik ilaçlar içeren dartları fırlatabilen bir eldivene sahip.

73f8eddb93eab11394dce89a65154dadf8c25ce4.png__620x386_q85_crop_upscale

Evie ve Jacob isimli kardeşlerin ve oyunun tanıtımının E3’de yapılmasının bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr