Battleborn nihayet çıkış tarihi aldı!

2K’in bu seneki E3’e kadar hakkında hiç bir şey duyurmadığı online oyunu Battleborn’ün çıkış tarihi belli oldu.

Buna göre oyun 9 Şubat tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak. Team Fortress ve Overwatch’tan esintiler taşıyan Battleborn ilk aşamada 25 oynanabilir karakter ile gelecek ve bunların dördü Gamescom’da yeni açıklanmış durumda. Ambra, Mellka, Reyna ve Benedict’in de gözüktüğü trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz.

Oyun şimdiden oldukça iyi gözüküyor ve piyasaya çıkmadan önce beta aşamasına da girecek olsa da bunun tarihi ve hengi platformları kapsayacağı konusunda bir bilgi verilmedi. Oyunun bir hikaye modu da olacak ve tek başınıza oynayabileceğiniz gibi beş kişi (2 kişi split screen veya 5 kişiye kadar online) co-op olarak da hikaye modunu tamamlayabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr