Uncharted’ın filmi 2017’de geliyor!

Uzun süredir geliştirme ve ön prodüksiyon süreci devam eden Uncharted’ın filmi nihayet beyazperde için tarih aldı.

Sony Pictures tarafından çekilen filmin sinemalarda yayınlanma tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirlenmiş durumda. Geçtiğimiz dönemde gelişimi hız kazanan film Haziran ayında yönetmen Seth Gordon’un (Horrible Bosses, Four Christmases, Identity Thief) projeden ayrılmasıyla yine duraklama dönemine girmişti. Bu ana kadar filmin 2016 yılı içinde vizyona girebileceği konuşulmaktaydı.

Sony hikaye veya yeni yönetmenin kim olacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmış değil, keza Nathan Drake’i kimin oynayacağı konusu da şu an belirsiz. Bazı söylentiler mevcut ve bunların en dikkat çekeni de Nathan rolü için Mark Wahlberg’in öncelikli tercih olduğu yönünde.

Oyunlara gelirsek, serinin son oyunu olan Uncharted 4: A Thief’s End’in 2016 yılı başlarında bizlerle buluşacağını hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr