C9’a Ancient Arena güncellemesi!

Aksiyon bazlı bir MMORPG oyunu olan Continent of the Ninth Seal ya da kısaca C9 oyun içeriğini genişletmeye devam ediyor. Yayınlanan son haberlere göre yapımcı ekibi yeni zindan Ancient Arena’yı yarın yayınlayacak.

Yeni zindan Ancient Arena’ya girerken en az seviye 51 olmanız ve Ultimate Fury yeteneğine sahip olmanız gerekiyor. Bu koşulları sağladıysanız bir adet davetiyeniz olması ve girdikten sonra her roundda en az bir canavarı öldürmeniz gerekmekte. Zindana girebilmek için Prtal MAge ile ışınlandıktan sonra ilk round için ilgili NPC ile konuştuktan sonra maceraya atılabileceğiz. Zindan sonucunda ise çok çeşitli görevler oyunculara dağıtılacak.

9d9ce2cd3de2f891031a936a1817e054

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr