Angel Stone ilk büyük güncellemesini yayınladı!

Mobil RPG yayıncısı FINCON’un oyunu Angel Stone bugüne kadar beş milyondan fazla kez indirildi. FINCON dün itibariyle Angel Stone’un ilk büyük güncellemesini yayınladı. 1.1.0 güncellemesi iOS, Android ve Facebook üzerinden oynanabilen PC versiyonu için yayınlandı. Güncelleme basit şekilde yeni legendary eşyalar, yeni raidler ve prestij sistemini getiriyor. Ancak biz yine de biraz daha detaylandıralım.

Güncelleme ile birlikte oyuna gelen Demon Raidler sayesinde oyuncular yepyeni legendary seviyesinde crafting eşyaları ve Angel Stonelar kazanıyor. Elbette bu yeni eşyalar sayesinde yeni legendary eşyalar oluşturma ve sahip olma imkanına da sahip olacaksınız. Her bir sınıf için üçer yeni Angel Stone taşının da oyuna eklendiği belirtildi.Ayrıca Prestige sistemi sayesinde oyuncular seviye sınırı olan 60’a ulaşsalar dahi kahramanların güçlerini artırmasına olanak sağlayacak bir yenilik olarak geldi.Bunun dışında arayüzde geliştirmeler ve yeteneklerinizi daha iyi yönetmenizi sağlayacak bir içerik oyuna eklendi.

image24

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr