Mighty No.9’un demosu da ertelendi!

Mega Man’in yapımcısı Keiji Inafune’nin en son oyunu Mighty No.9 cephesinde sıkıntılar bitmiyor.

Keiji Inafune daha önce yaptığı açıklamada önceden 19 Eylül olarak belirlenen oyunun çıkış tarihinin 2016 yılına ertelenebileceğini duyurmuştu. Ayrıca oyunu Kickstarter’da destekleyenlere 15 Eylül tarihinde sunulacağı açıklanan 3 bölümlük demodan da henüz haber yok, gözüken o ki gecikecek.

Yapımcı Comcept “Destekçilerimizin özel demo erişimi konusunda sabırsızlandığını biliyoruz ve sadece biraz daha sabır rica ediyoruz. Demonun dağıtım sistemi konusunda bazı sıkıntılar var ve söz verdiğimiz tarihlerde kullanıcılara sunmamız da pek olası gözükmüyor, verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz” açıklamasını yaptı.

Yapımcıdan ne demo tarihi, ne de oyunun net çıkış tarihi konusunda halen bir açıklama gelmiş değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr