Destiny’nin en gizemli silahının izinde…

Destiny’nin Taken King eklentisi geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı ve kendi gizemlerini, kendi hikayelerini yaratmaya aynı hızla devam ediyor.

Oyunlarda zor ele geçirilebilen “rare” içeriklere alışsak da halen her birinin muhabbeti, izleyicisi, takipçisi bir hayli fazla. Söz konusu Destiny olunca bu nadir içerikler de oldukça ilgi çekiyor tahmin edebileceğiniz gibi. Bu sefer hazine avcılarını evren boyunca peşinden koşturan şey ise Sleeper Simulant adlı bu enigmatik silah.

Bungie’nin evreni boyunca turlayan define avcılarından henüz hiç biri bu silahı keşfedip ardındaki gizemi çözebilmiş değil. Nasıldır, ne yapar, nerede bulunur, nerelere bakmak lazımdır diye merak edenler için Reddit sayfası bile mevcut. (r/searchforthesleeper) Pek çok teori mevcut burada görebileceğiniz gibi, dağa bayıra bırakılmış izlerden tutun da, bir diyalogdaki ipuçlarına kadar binlerce parça bir araya getirilmeye çalışılıyor, henüz hiç kimse de yakınına kadar gelebilmiş değil.

Bakalım ne zaman Sleeper Simulant’ın bulunduğu ve gizeminin çözüldüğü ile ilgili bir haberi sizlerle paylaşacağız.

231

mark-van-haitsma-exotic-30-new-back-perspective

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr