Dragomon Hunter açık betada!

Pet sistemlerinin öne çıkarıldığı MMORPG oyunlarını bir hayli severim. Zaten bu konuda en başarılı oyunlar arasına rahatlıkla girebilecek Rappelz’a bir dönem aylarımı vermiş biri olarak bunu söylemem gayet olağan. Dragomon Hunter Online da işte beni bu yönüyle oldukça heyecanlandıran bir oyundu.

MMO Dosyasında da değinmeyi düşündüğüm, Aeria Games’in yayınladığı Dragomon Hunter Online’ın açık beta test sürecine başladığını duyurmaktan son derece keyif duyuyorum. Beta süreci boyunca 100’den fazla canavarı onlarla savaştıktan sonra pet olarak kullanabileceğiz. Pet haline geldiklerinde onları yanımızda savaştırabileceğimiz gibi binek olarak da kullanabileceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr