Atlas Reactor’den yeni video!

Defiance, ArcheAge, Trove, Devilian gibi oyunların yayıncılığını üstlenen RIFT gibi MMORPG piyasası için önemli bir oyunu hazırlayan Trion Worlds geçtiğimiz aylarda Atlas Reactor isimli sıra sıra tabanlı taktiksel bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu.

Trion Worlds özenle hazırladığı oyun için yeni bir video daha yayınladı. Cell-shade grafiklere sahip olan oyun için yayınlanan videoda temel oynanışa dair detaylar anlatılıyor, oyuncuların karakter yeteneklerini nasıl kullanabileceği gösteriliyor. Videodan anladığımız üzere takım oyunu Arena Reactor’de son derece önemli olacak. İyisi mi lafı daha fazla uzatmadan aşağıdaki videoyu hemen izleyin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr