Dragomon Hunter’dan iki yeni video!

Dragomon Hunter oldukça ilgi çekici bir MMORPG oyunu olarak yapım aşamasına son hızla devam ediyor. Oyunda pek çok hayvanla ve canavarla savaşacak, onları avlayacak ve her birini evcil hale getirebileceğiz. Bu yaratıklar türüne göre havada, denizde veya suda ilerleyebilecek ve bizlere hem bir silah arkadaşı hem de binek olarak yardım edebilecekler.

Yapımcı ekip Dragomon Hunter için yepyeni iki video yeyınladı. Scout ve Mage sınıflarına dair oynanış detaylarını barındırıyor. Videolara göre Mage sınıfı menzilli saldırıları ile son derece kullanışlı bir sınıf olacak. Scout ise çift kılıcıyla oynaması eğlenceli bir sınıf olacağa benziyor. Sınıflarla ilgili videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr