Bu yıl 3 tane FM oyunu çıkacak!

Bu yıl 13 Kasımda Football Manager 16 çıkacakken, eski adı Football Manager Classic olan Football Manager Touch ve yine eski adı Football Manager Handheld olan, Football Manager Mobile geliyor.

Her ne kadar Football Manager 16, 13 Kasımda çıkacak olsa da Football Manager Touch ve Football Manager Mobile yeni yıla yakın bir tarihte çıkacak ve henüz kesin bir tarihleri yok. FM 16 ve FM Touch’ı birlikte alabileceğiniz gibi ayrı ayrıda alabilirsiniz. FM Mobile ise FM Touch ile birlikte çoğu iOS ve Android cihazlarında oynanabilecek. FM 16’da yeni olarak göreceğimiz özellik ise Fantasy Draft modu. Bu modda kendi takımınızı kurup arkadaşlarınızla (eğer varsa) mini-ligde oynayabileceksiniz. 32 oyuncuya kadar destekleyen modda eskiden kurduğunuz takımları da kullanabileceksiniz. Buna ek olarak kostümize edilebilen ve sizin için taç çizgisinden emirler yağdırıp, kutlamalara katılacak bir menajer olacak.

Yeni 3D oyun motoruyla 2000’den fazla yeni animasyon eklendi ve FM geliştirici Sports Interactive, Instagram hesabından bir kaç kısa video paylaştı.

Oyunu Steamden ön sipariş ile alırsanız (100 Lira) oyunun yayımlanmasından bir iki hafta önce çıkacak olan Betasına sahip olabileceksiniz.

jpg (1)

jpg (2)

jpg (3)

jpg (4)

jpg (5)

jpg (6)

jpg (7)

jpg (8)

jpg (9)

jpg (10)

jpg (11)

jpg

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. OguzYea 2 years ago | Cevapla
    Şuana kadar sürekli mobil platformunda kazıklanıyorduk demekki attığımız mailler ise yaradi 3d özelliği geldi iyiymiş

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr