Echo of Soul’a ilk güncelleme geldi!

Aeria Games’in uzun zamandır beklenen MMORPG oyunu Echo of Soul kısa bir süre önce bizlerle buluştu. Steam’den de oynanabilen yapım istediği oyun içeriğini çıkış tarihine yetiştirememiş olacak ki dün itibariyle yeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı.

Çıkış tarihinden oldukça kısa bir süre sonra oyuna gelen bu güncelleme bir takım oyun sonu içeriğini Echo of Soul dünyasına ekliyor. Oyunun ilk raidinin oyuna ekleneceği belki de güncellemenin en sevindirici haberi. Oyuna eklenen bu raid 10 kişilik olacak. Ayrıca iki adet yepyeni çift parti zindanı Echo of Soul’daki yerini alacak. Son olarak ise oyunda yer alan bazı bug ve oyun hatalarının güncellemeyle giderilmeye çalışıldığı da belirtildi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr