Jagex’den DarkScape geliyor!

RuneScape’in yapımcı ve yayıncısı Jagex yepyeni bir oyun için kolları sıavadı. DarkScape isimli oyun verdiği ilk bilgilerle büyük dikkat çekiyor.

DarkScape en basit anlatımıyla free to play ve açık dünya temalı bir MMORPG oyunu olacak. Ancak oyunun açık dünya PvP sistemi en önemli özelliği olacak ve DarkScape dünyasının her noktası tehlikelerle dolu oalcak. Oyuncular her an he yerde birbirleri ile kaynak bulabilmek, ticaret yapabilmek için savaşacaklar. Oyun düşük, orta ve yüksek risk alanları barındıracak, kendi ekonomisine sahip olacak, biraz katı teloportasyon kurallarına sahip olacak (Yani kimse istediği her an teloprt hakkını kullanamayacak) ve sınırlandırılmış banka kullanım hakları bulunacak. DarkScape kısacası zor, hardcore bir MMORPG görüntüsü çizecek. Oyuncular acımasız bir dünyada hayatta kalmaya çalışacağı için oyun survival bir görüntüde sergiliyor.

DarkScape adından da anlayabileceğiniz üzere temel olarak RuneScape evreni üzerine kurgulanıyor. Yani 14 senelik bir efsanenin üzerine kuruluyor olması oyuna son derece olumlu havada yaklaşmamıza sebep oluyor. Eğer bir RuneScape oyuncusu iseniz DarkScape’de %50 daha fazla tecrübe puanı kazanabilecek, oyun bankasında fazladan slota sahip olacak ve öldüğünüz zaman daha fazla eşyayı kurtarabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr