Perfect World International yedinci yılını kutluyor

Sevilen free to play oyun Perfect World International yedinci yaşına bastı. Oyun yedinci yılını pek çok etkinlik ile kutlayacak. Bu etkinliklere bir göz atalım isterseniz.

Yapılan açıklamaya göre göre oyun normalin üç katı tecrübe puanı ve drop oranı Tsuchun’s Treasure isimli etkinliğine başladı. Ayrıca The Scholarly Challange ve Smoke over Archosaur ay sonuna kadar geri dönüyor. Etkinlik Altını etkinliği de yine kutlama için gelen etkinlikler arasında. Oyuncular oyuna gelen günlük görevler ile her gün yüksek miktarda etkinlik altını kazanma fırsatı yakalayacak. Mağazada ise daha önce benzeri görülmemiş şekilde her hafta farklı ürünlerde indirimler olacak. Oyunun mağazasını aktif kullanan oyuncular bayram edecek.

Henüz oyuna eklenmemiş ancak çok yakında eklenecek olan diğer etkinliklere gelelim şimdi de. Yeni bonus eşyalar Charge uygulamasına dahil olacak. Son olarak ise oyunun forumda düzenlenecek yarışmalar da çok yakında sizlerle olacak.

92

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr